Mandala - Serwera filcowa. Filcowa mandala. Podkładka na stół.
Serweta filcowa - Mandala
  • Serweta filcowa - Mandala
  • Mandala - Serweta filcowa - Rekami.pl
  • Wzornik kolorów filcu na serwety filcowe

Mandala - Serweta filcowa

6,00 zł
Brutto

Odkryj unikalne serwety i podkładki filcowe z naszej kolekcji! Nasza piękna mandala z filcu, wycinana laserowo, to nie tylko wyjątkowa ozdoba, ale także skuteczna ochrona dla Twojego stołu. Dostępna w różnorodnych kolorach i rozmiarach, umożliwiając dopasowanie do Twoich preferencji. Jeśli poszukujesz niestandardowego rozmiaru, śmiało napisz do nas - chętnie dostosujemy produkt do Twoich wymagań. Twórz indywidualne komplety, łącząc różne wielkości. Zainwestuj w piękno i funkcjonalność z naszymi serwetami i podkładkami filcowymi!

Rozmiar koła
Kolor filcu
Ilość
Dostępny

 

Koszty dostawy

 

Regulamin, zwroty i odstąpienie od umowy

 

Polityka Prywatności firmy Rękami

Ożyw swój stół oryginalną serwetą filcową z mandalą! Nasze serwety, zdobione mistycznymi wzorami mandali, dostępne są w różnorodnych kolorach i rozmiarach.

Dzięki różnorodności kolorów i rozmiarów, możesz dopasować serwetę do własnych upodobań oraz charakteru Twojego stołu. Stwórz wyjątkową atmosferę przy każdym posiłku, korzystając z naszych serwet filcowych mandala. Wybierz kolor i rozmiar, który idealnie wpisuje się w Twoje wnętrze!

Zwroty

Każdą serwetę wycinamy specjalnie dla Państwa, w wybranym modelu, wielkości i kolorze -  z tego względu prosimy o przemyślane zakupy, gdyż jako towar wykonywany na zamówienie nie podlega on zwrotom.

Jak dbać o serwetę?

Nasze produkty wykonane są z bardzo wysokiej jakości, miękkiego, polskiego filcu poliestrowego. Niewielkie zabrudzenia zalecamy usuwać ręcznie za pomocą wilgotnej ściereczki, przy większych materiał można prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30 stopni, stosując program do tkanin delikatnych/wełny. Zalecamy używanie środków piorących zawierających lanolinę dla zachowania miękkości materiału. Nie wolno serwet wirować, wykręcać, suszyć w suszarce, prasować. Wymagane suszenie na ręczniku, na płasko. Należy wygładzić materiał i nadać serwecie właściwy kształt.

Na co dzień wygodnie używać rolki z klejem dla usunięcia np. okruszków

Wybór 18 intensywnych barw:

Paleta kolorów filcu

OF/008-120-SzaM
180 Przedmioty

Opis

Materiał
Filc
Grubość
3mm
Nowy produkt