Poznaj nas - http://laser.rekami.pl. Producent ozdób i upominków.

Poznaj nas

Nasza Firma

Wykonujemy ozdoby i upominki według własnych pomysłów, ale z powodzeniem realizujemy również Wasze projekty.

Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas na wymyślanie własnych projektów, dlatego bazując na wcześniejszych doświadczeniach proponujemy Wam gotowe rozwiązania. Często stają się one inspiracją i motywacją do stworzenia czegoś zupełnie nowego, pod konkretne oczekiwania i indywidualny gust. Nie boimy się eksperymentować, dlatego często sięgamy po nowe materiały. Łączymy je z tymi, które już znamy, osiągając wspaniałe efekty.

Nasze wartości nadrzędne to przede wszystkim:

- Najwyższa jakość produktów
- Otwartość na nowe pomysły
- Obsługa klienta na najwyższym poziomie
- Gwarancja zadowolenia

Nasza siedziba

cms-img

Zapraszamy do nas w celu omówienia szczegółów Twojego zamówienia.

Jeśli oczekujesz indywidualnego podejścia, zapraszamy do nas. Przy kawie możemy omówić szczegóły Twojego zamówienia, pokażemy przykłady wcześniejszych realizacji oraz dostępne materiały.

Bezcenny głos naszych klientów

Nie mogę napisać nic innego jak tylko to że jestem zachwycona. Zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam.

Patrycja S.

“Wieszak bardzo ładnie wykonany. Doskonały na prezent dla miłośnika biegania. Szybka wysyłka starannie zapakowana. Szczerze polecam.

Edyta N.

“Nawet do małego zamówienia podejście było bardzo profesjonalne. Wszystko załatwione sprawnie i bez problemów jakie sprawiały inne firmy przy prośbie o wycenę i wykonanie zamówienia.”
AvaPL98