Serweta okrągła filcowa kwiat życia. Podkładka filcowa na wymiar.
Serweta filcowa Kwiat życia - Fuksja
  • Serweta filcowa Kwiat życia - Fuksja
  • Paleta kolorów filcu na serwety filcowe

Kwiat życia - Serweta filcowa

8,00 zł
Brutto

Odkryj wyjątkową serwetę filcową wycinaną laserowo, pełną miękkości i elegancji. To nie tylko ozdoba, lecz także skuteczna ochrona powierzchni stołu. Niezwykły wzór inspirowany dziełem Leonarda da Vinci - Kwiat życia, przypisywany zdolnościom pochłaniania złej energii. Wykorzystanie tego wzoru jako podkładki pod talerz ma tworzyć lekkostrawne doświadczenie podczas posiłku. Czy to prawda? To pytanie, na które musisz odpowiedzieć sam, ale jedno jest pewne - ta serweta prezentuje się niezwykle stylowo!

Jeśli potrzebujesz niestandardowego wymiaru, śmiało napisz do nas - wytniemy produkt dokładnie tak, jak sobie życzysz. Dostosuj swoją okrągłą serwetę filcową z unikalnym wzorem Kwiat życia do swoich preferencji i ciesz się elegancją na swoim stole!

Rozmiar koła
Kolor filcu
Ilość
Dostępny

 

Koszty dostawy

 

Regulamin, zwroty i odstąpienie od umowy

 

Polityka Prywatności firmy Rękami

Odkryj miękką i elegancką serwetę filcową wycinaną laserowo, która nie tylko ozdabia, lecz także chroni powierzchnię stołu. Inspirowany wzór Leonardo da Vinci - Kwiat życia, jest niezwykłą dekoracją, a według niektórych może pochłaniać złe energie, czyniąc posiłki bardziej lekkostrawnymi. Czy to prawda? Musisz przekonać się sam! Bez wątpienia jednak wygląda super ;)

Potrzebujesz niestandardowego wymiaru? Napisz do nas, a wytniemy serwetę dokładnie tak, jak sobie życzysz. Dopełnij wyjątkowy wystrój stołu naszą okrągłą serwetą filcową!

Zwroty

Każdą serwetę wycinamy specjalnie dla Państwa, w wybranym modelu, wielkości i kolorze -  z tego względu prosimy o przemyślane zakupy, gdyż jako towar wykonywany na zamówienie nie podlega on zwrotom.

Jak dbać o serwetę?

Nasze produkty wykonane są z bardzo wysokiej jakości, miękkiego, polskiego filcu poliestrowego. Niewielkie zabrudzenia zalecamy usuwać ręcznie za pomocą wilgotnej ściereczki, przy większych materiał można prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30 stopni, stosując program do tkanin delikatnych/wełny. Zalecamy używanie środków piorących zawierających lanolinę dla zachowania miękkości materiału. Nie wolno serwet wirować, wykręcać, suszyć w suszarce, prasować. Wymagane suszenie na ręczniku, na płasko. Należy wygładzić materiał i nadać serwecie właściwy kształt.

Na co dzień wygodnie używać rolki z klejem dla usunięcia np. okruszków

Wybór 18 intensywnych barw:

Paleta kolorów filcu

OF/001-120-Fuk
99 Przedmioty

Opis

Materiał
Filc
Grubość
3mm
Nowy produkt

Zobacz także